U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.


Agenda

 

 Oktober

 Zaterdag 7 oktober van 10:00 tot 12:00 uur museum geopend en inloop 

 November

 Zaterdag 4 november van 10:00 tot 12:00

 uur museum geopend en inloop

 

 Zaterdag 11 november boekuitgifte

 Op de Huugte 2017 en kalenderverkoop

 van 18:00 tot 20:00 uur

 

 Zondag 12 november boekuitgifte

 Op de Huugte 2017 en kalenderverkoop

 van 13:00 tot 16:00 uur

 

Dit alles vindt plaats in het vereniging gebouw,  Rijksweg 68, 6269 AD Margraten.

Naast het WOK restaurant. 

 

 

De Heemkundevereniging Margraten is opgericht op 15 maart 2007. Ons werkgebied omvat de volgende kernen: Margraten dorp, Groot Welsden, Klein Welsden, Termaar en Scheulder. Onze doelstelling is om het heden en verleden van deze vijf kernen voor het nageslacht vast te leggen door het verzamelen en beheren van alle culturele erfgoed van onze woonplaats, in de breedste zin.
Het regelmatig bezoeken van deze site is uiteraard een prima manier om van ons werk, en de vorderingen hiervan, op de hoogte te blijven. Wij hopen u regelmatig te mogen verwelkomen op onze site.

Het bestuur bestaat uit de volgende personen

       
 Secretaris  Stefan Loo  06-30805281 s.loo@heemkunde-margraten.nl
 Penningmeester  Jef Roijen  043-4571904  j.roijen@heemkunde-margraten.nl
   Frans Meijers  043-4582286  f.meijers@heemkunde-margraten.nl
   Hub Huijnen  043-4582588  h.huijnen@heemkunde-margraten.nl
   Willy Willems  043-4581718  w.willems@heemkunde-margraten.nl
   Hein Kicken    h.kicken@heemkunde-margraten.nl